Pagina 1 van 1
Video van historisch Zandvoort seizoen 1979
Geplaatst: za dec 25, 2010 12:48
door Louis himself
Jammergenoeg geen Alfa's echter voor de Zandvoort liefhebbers wel leuk om te zien denk ik.
Het is een overzicht van het seizoen 1979 van de klassen tot en boven 2 liter.
http://www.youtube.com/watch?v=x0FOD3TUEak
Dit is deel I, delen II en III volgen nog alsmede een overzicht van 1975 Simca Rally II, cuprace.
p.s. ze hadden toen nog geen HD.
RE: Video van historisch Zandvoort seizoen 1979
Geplaatst: za dec 25, 2010 16:32
door A-Repair
Kun je nagaan hoe oud Sr. wel niet moet zijn !! En nog steeds snoeihard rijden die man. Ik denk nog graag terug aan Hockenheim bij de Challenge dit jaar, prachtig !! Groeten, Arie
RE: Video van historisch Zandvoort seizoen 1979
Geplaatst: za dec 25, 2010 17:52
door aso69
koel man
Re: RE: Video van historisch Zandvoort seizoen 1979
Geplaatst: za dec 25, 2010 18:13
door christiaan
Doet me denken aan de race op Zolder waarbij Tom K.en mijn persoon als volkomen nieuw in een klassieke Belgische raceserie meededen , beide met onze GTV,s stonden we in 1 keer op de 2e en 3e plek . we racede in eerste instantie tegen elkaar ..maar halverwege de race sloeg dat om in een gezamelijke aanval op de nummer 1..namelijk een onoverwinnelijke Ford RS2000 ...wat een race was dat zeg, we reden met ware doodsverachting , over de limiet, tegen elkaar aanleunend door de Bianchi en chicane ,nu wil men deze stijl van racen niet meer zien..dat is jammer.
RE: Video van historisch Zandvoort seizoen 1979
Geplaatst: wo dec 29, 2010 08:31
door GTVke
Christiaan , met welke GTV's reden jullie ? Bertone of Alfetta ?
Ook het jaar zou ik wel willen weten .
Re: RE: Video van historisch Zandvoort seizoen 1979
Geplaatst: za jan 01, 2011 18:35
door christiaan
Christiaan , met welke GTV's reden jullie ? Bertone of Alfetta ?
Ook het jaar zou ik wel willen weten .
begin jaren 90 denk ik..92 ? 93? in oktober. beide gebutst en gehavend tegen elkaar omdat we niet voor elkaar onder wilde doen ..en dan halverwege de race de omslag... naar voren ! die ford moet gekild worden..Bertone GTV.