Pagina 1 van 2
Alfetta GTV gekocht, hoe nu verder??
Geplaatst: ma jul 04, 2005 11:53
door van Bummelen
Afgelopen weekend een mooie, harde alfetta GTV 2.0 (1982) gekocht. Als alles goed gaat komt ie zaterdag op mijn naam te staan. Hoewel er een aantal van de standaard zaken gedaan moet worden (synchromesh 2e en kleprubbers) is er direct mee te rijden en dat zal dus ook moeten gebeuren!!
Mijn vraag is nu echter hoe gaan we deze bella verzekeren? Ik ga er alleen in de zomermaanden mee rijden als hobby auto (voor dagelijks gebruik heb ik een 156 1.9 jtd/squadra). Heeft iemand suggesties welke verzekeraar hier een goede deal voor heeft en hoe zit het met taxeren van een GTV? Kan dit binnen de SCARB of welke taxateur kan dit in de regio Zuid Holland op een verantwoorde manier doen?
Hiernaast ben ik nog op zoek naar een beschrijving en/of fotos van de standaard uitrusting van de auto. Aangezien er nog geen gaten voor speakers, antenne e.d in de auto te vinden zijn ben ik erg nieuwsgierig naar de standaard uitrusting van de auto. Ook het handeltje van de elektrische buitenspiegel bediening is afgebroken, zijn deze schakelaars nog ergens te vinden of moet ik zelf een creatieve oplossing hiervoor zoeken?
Alvast bedankt voor de hulp en wellicht tot een volgend evenement (SSAR).
Van Bummelen
RE: Alfetta GTV gekocht, hoe nu verder??
Geplaatst: ma jul 04, 2005 19:23
door Danny
Gratema en kok taxateurs uit nieuw vennep.
Paul Kok is zelf ook alfa leip.
RE: Alfetta GTV gekocht, hoe nu verder??
Geplaatst: ma jul 04, 2005 19:55
door Rocus
hoe nu verder?
veel lezen en actief forum bezoeken,genoeg kennis (en meningen) aanwezig hier waar je je voordeel mee kunt doen
RE: Alfetta GTV gekocht, hoe nu verder??
Geplaatst: ma jul 04, 2005 19:57
door GTV Boy
Als je hem helemaal wilt strippen kijk je maar even naar projecten bij mijn GTV....

RE: Alfetta GTV gekocht, hoe nu verder??
Geplaatst: ma jul 04, 2005 20:02
door Rob GTV6
GTV boy,
istie onderhand al klaar of hoe zit dat
Rob GTV6.
RE: Alfetta GTV gekocht, hoe nu verder??
Geplaatst: ma jul 04, 2005 20:04
door Rob GTV6
van Bummelen,
goede keus en veel plezier ermee.
Rob GTV6.
Re: RE: Alfetta GTV gekocht, hoe nu verder??
Geplaatst: ma jul 04, 2005 20:07
door GTV Boy
GTV boy,
istie onderhand al klaar of hoe zit dat
Rob GTV6.
Ff kijken bij projecten, heb net gepost...

RE: Alfetta GTV gekocht, hoe nu verder??
Geplaatst: ma jul 04, 2005 21:52
door van Bummelen
GTV Boy,
Heb jouw project al eens doorgekeken. Het worden onderhand wel veel pagina's waar je het echte proejct soms moeilijk uit kan halen. Uiteraard wel veel bewondering voor jouw werk maar ik weet niet of de 39-GG-TV (errug goede kentekenplaat) dit traject ook zal doorlopen.
Bij aanschaf heb ik het topic uit "Aandachtspunten" gebruikt om de gebruikelijke zwakke carosserie punten te achterhalen. Conclusie: Auto is redelijk tot goed. In 1 deurraamstijl (Scrabble) heb ik wat roest gevonden. Verder veel tecktiel (??), olie en een mengsel daarvan, ook in de dubbele schermen van de spatborden voor. Auto komt ook bij een liefhebber vandaan. Auto is niet in concours staat maar wel hard.
Interieur is goed, niet nieuw maar vrijwel zonder beschadiging. Stuur is helaas niet meer origineel (klein houten MOMO) enenals de radiateur welke uit een GTV 6 komt (voor de warme zomerdag zullen we maar denken).
Zodra de auto in bezit is kan ik eens kijken of er een paar plaatjes te maken en plaatsen zijn. Uiteraard proberen we op het SSAR te zijn om in de andere GTV's te kijken en ervaringen uit te wisselen. Rijden op het circuit stellen we nog even uit totdat de 2e versnelling weer goed te gebruiken is.
In ider geval bedankt voor de reacties en ik hoop komend weekend de eerste kilometers af te leggen.
Groet,
Van Bummelen
RE: Alfetta GTV gekocht, hoe nu verder??
Geplaatst: di jul 05, 2005 22:48
door ikke
Gewoon van genieten, ga ik ook doen van mijn nieuwe gtv chroombumper, en een beetje naar de auto luisteren, de mijne verteld me al genoeg, ik probeer daar dan ook gehoor aan te geven, gewoon samen bestigste vriendjes worden

RE: Alfetta GTV gekocht, hoe nu verder??
Geplaatst: wo jul 06, 2005 20:47
door psillen
Hoe kun je dat nou doen, een Alfetta Gtv kopen

:biggrin::biggrin:
Veel plezier ermee!

RE: Alfetta GTV gekocht, hoe nu verder??
Geplaatst: wo jul 06, 2005 22:36
door van Bummelen
@ psillen
Nou da's een lang verhaal maar om kort te gaan: Je gooit een visje uit bij A-repair, je wordt tijdens je vakantie in Italie gebeld "er is een harde te koop"

, je gaat op het forum struinen, je leert de zwakke punten uit je hoofd (of houd het lijstje erbij), gaat kijken, gaat rijden, gaat kijken, gaat rijden, gaat op de brug, gaat even "praten" en je koopt een GTV uit '82.
Hoop dit weekend weer te gaan rijden en laat hierna wel weten hoe dit gegaan is.
P.s. Het lijkt erop dat er meer mensen zijn die een GTV graag aan de collectie toevoegen
Groet,
Van Bummelen
Re: RE: Alfetta GTV gekocht, hoe nu verder??
Geplaatst: wo jul 06, 2005 23:30
door GTV Boy
Re: RE: Alfetta GTV gekocht, hoe nu verder??
Geplaatst: do jul 07, 2005 00:02
door dibro
Misschien iets voor in het KB, samen met psillen en AlfettaOwner?

Re: RE: Alfetta GTV gekocht, hoe nu verder??
Geplaatst: do jul 07, 2005 09:08
door kroehlur
Wedden dat je dat niet lukt - zonder opmerkingen van derden bedoel ik dan...

RE: Alfetta GTV gekocht, hoe nu verder??
Geplaatst: do jul 07, 2005 10:19
door GTV Boy