Uitkloppen is de kreet die vaak gebruikt wordt.
Om extra brede velgen te kunnen monteren kunnen je spatschermen (Tenminste bij de meeste Alfa's, wel uitgerold worden. Er wordt dan op je wielnaaf een stalen arm bevestigd met op het uiteinde een stalen rol. Door deze heen en weer te bewegen door de binnenzijde van je wielkast komt het scherm naar buiten, zonder schade, althans dat is de bedoeling.

De meeste autoschadebedrijven doen dit wel. Als je het echt voor uiterlijke schoonheid doet hoef je het overigens niet te doen. Bovendien, zoals gezegd, kan het niet bij alle Alfa's.
Het is niet mijn weg om het zo te doen, maar het is iig een mogelijke(goedkope) optie. Bedenk wel: Er is geen weg terug.
Wil je optische veel breder dan kun je opzetstukken gaan gebruiken. Ik denk dat je daarmee snel een paar duizend Euro kwijt bent (monteren/spuiten) en dat de waarde van je auto met hetzelfde bedrag afneemt.
Bovendien ben je dan eigenlijk verplicht om ook nog een set bredere velgen/banden aan te schaffen om je wielkasten lekker vol te laten lijken.