Pagina 1 van 1

Sport uitlaat voor Alfa Spider 1976 (Coda Tronca)

Geplaatst: ma okt 24, 2005 20:56
door Sandor Molmans
Ik zoek een nieuwe einddemper voor mijn Alfa Spider uit 1976 (Conda Tronca). Wat ik zoek kan ik het beste omschrijven:

* Einddemper dat qua uiterlijk hoort bij een spider hoort uit 1976. (Het stuk wat in het zicht zit dan...)
* Mooie donkere roffel (dus niet dat gebler)
* Het moet een demper zijn dus geen losse pijp (deze geven dus dat gebler wat ik hierboven beschrijf).
* Het liefst nog prestatie verhogend.

Heeft iemand een idee wat ik bedoel? Zo ja gaarne dan reactie met een merk, type, evt. foto. En het allermooiste zou zijn een prijs en een verkooppunt.

Ik graag van jullie....

Groet en alvast bedankt,

Alfa(naat)
Sandor Molmans

RE: Sport uitlaat voor Alfa Spider 1976 (Coda Tronca)

Geplaatst: ma okt 24, 2005 20:59
door Graffiaturo
gewoon een CSC einddemper kopen met standaard eindstuk

kosten rond de 125 euro ex BTW

verkrijgbaar bij

www.alfastrada.nl

RE: Sport uitlaat voor Alfa Spider 1976 (Coda Tronca)

Geplaatst: ma okt 24, 2005 21:47
door Sandor Molmans
Top bedankt voor je antwoord. Maar ik begrijp uit je antwoord dat ze de uitlaat eigenlijk kunnen samenstellen zoals ik dat wil?

Sandor

RE: Sport uitlaat voor Alfa Spider 1976 (Coda Tronca)

Geplaatst: ma okt 24, 2005 21:51
door ronald
Ik zou de rest origineel houden en dan voor een paar tientjes zo'n brulpijp kopen. Kost bijna niets, en heeft een Super :wink: geluid!

Dat is toch niet zo hard?

RE: Sport uitlaat voor Alfa Spider 1976 (Coda Tronca)

Geplaatst: ma okt 24, 2005 22:27
door Sandor Molmans
Het is geluid van een brulpijp is ook te niet hard. Daar heeft het ook niets mee te maken. Maar ik vind het geluid van een brukpijp nogal scherp. Ik hou persoonlijk van een mooie donkere roffel. Vandaar de (sport)demper.

Sandor

RE: Sport uitlaat voor Alfa Spider 1976 (Coda Tronca)

Geplaatst: ma okt 24, 2005 22:40
door KAS
Ik heb ook een CSC achterdemper onder mijn Alfetta. Van buitenaf zie je er niets van. Alleen een gebogen chromen pijpje. En een beschaafd geluid. Aanrader wat mij betreft. En de prijs is ook nog eens vriendelijk. Vertel er wel bij dat je lid bent van de SCARB. Scheelt weer 10 %.

RE: Sport uitlaat voor Alfa Spider 1976 (Coda Tronca)

Geplaatst: wo nov 02, 2005 06:56
door Sandor Molmans
Top dank je...