Pagina 1 van 1

Kopervet op plaatwerk

Geplaatst: ma nov 23, 2020 13:39
door Marvin
Aangezien we niet direkt iets beters bij de hand hadden bij het terugmonteren van de veerpoten van mijn 916 GTV, hebben we daar wat kopervet gesmeert waar de veerpoten contact met het chassis maken, om roestvorming te vermijden.
Achteraf knaagt het in mijn hoofd of dat wel zo'n slim idee was om daarvoor kopervet te "misbruiken".
Misschien is kopervet zelfs slecht voor gespoten plaatwerk? Of misschien zorgt het voor corrosie op de schalen van de veerpootlagers?
Of is het allemaal niet zo erg?
Wat is jullie mening?

Re: Kopervet op plaatwerk

Geplaatst: di nov 24, 2020 20:51
door Performa
Maakt niets uit. In theorie kan kopervet in combinatie met verschillende metalen voor galvanische corrossie zorgen in praktijk nog nooit gemerkt. Veeg kopervet van koetswerk ma kan me niet inbeelden dat regio veerpoten zichtbare schade zou veroorzaakt worden.