Hallo, ik ben ook in de val gelopen door Veglia meters te willen uitwisselen met Jaeger. Wie kan mij in mijn specifiek geval helpen?
Ik heb een Giulia Nuova Super 1600 uit 1976 waar bij mijn weten origineel Veglia klokjes in zaten.
Een aantal jaren geleden heb ik via Marktplaats een kilometerteller en toerenteller van Jaeger op de kop getikt, weet echter niet zeker of deze uit een Giulia Super of Giulia Nuova Super kwamen (naar ik meen zien de kilometertellers van Giulia Super en Nuova Super er aan de voorkant identiek uit?). De toerenteller is duidelijk Nuova Super.
De Veglia toerenteller heb ik al eens vervangen door Jaeger en dat ging probleemloos.
Nu wilde ik de Veglia kilometerteller ook vervangen door de (gereviseerde) Jaeger kilometerteller. Wat blijkt, de bedrading/aansluitingen lijken totaal verschillend???
Zou het kunnen zijn dat er tussen de Super en Nuova Super kilometerteller verschillende aansluitingen zijn? Verschillende kabelboom? Of moeten de kabeltjes gewoon anders aangesloten worden?
Ik heb foto's maar kan even niet zo snel vinden hoe ik ze kan toevoegen.