is dit een 33 klauw of een 155 klauw? lijkt namelijk sterk op die van een 155, en daar passen er geen of moeilijk handremkabels op. (oog voor de buitenmantel van de remkabel steekt precies achter de achteras)
Wil je van de remklauw alleen de hoesjes vervangen en het gedeelte van de zuiger reviseren of ook de handremhevel (zitten inwendig vaak vastgerot)
Blaas met perslucht de zuiger uit de klauw .
Verwijder de zuiger en de rubber hoes.
Verwijder ook meteen de rubber ring die in de klauw zit.
Verwijder nu de veer die bij de handremhevel zit. (M6 bout losdraaien)
Als je nu in de klauw kijkt zie je in het midden een asje lopen, onder in om dat asje heen zit een veer met een hoedje van staal.
Dit hoedje (vorm van een hoge hoed) zit in de klauw geborgd met een verend borgringetje.
Nu moet je de veer om het asje induwen om de krachten van het hoedje te halen nu kun je de borgring door met twee dunne priempjes of schroevendraaiers verwijderen. (ik gebruik meestal het apparaatje wat eigenlijk bedoeld is om remzuiger bij het vervangen van de blokken terug te drukken in combinaatje met lange dop 17)
Als je dit uit elkaar hebt kom je nog 1 ring tegen (deze ligt onder het veertje) Daarna kun je het asje naar buiten trekken.
Onder het asje ligt nog een ovaal kogeltje. Als je deze hebt verwijderd, kun je de hevel van de handrem eruit halen.
Aan de hevel van de handrem zal waarschijnlijk wel een grote bonk roest hangen (daarom zit meestal de handrem vast.)
Als uiteindelijk alles lekker schoon is en je zet het weer inelkaar gebruik dan ATE vet (speciaal vet voor remsystemen)
Heel veel succes

met het terugplaatsen van het borgringetje. Dit is het meest irritante onderdeel van de gehele klauw