Het is een rode 75 TS uit 1990 geworden. Kilometerstand onbekend, blok loopt echter als een zonnetje, is kurkdroog en verbruikt nauwelijks olie. Bak is gereviseerd (40% sper) en schakelt perfect.
Techniek: hoeft voorlopig niets aan te gebeuren.
Elektrisch: ook geen klachten, alles doet het zelfs de boordcomputer geen probleem.
Kachel dit weekend lekker aangehad, heeft twee standen, koud en warm. De fan piepte een beetje maar die hoor ik nu niet meer.
Onderstel: Zit compleet nieuw onderstel onder (Intrax / RS Racing ) dus dat is geen punt van zorg, alleen eens even uitzoeken hoe het met de afstelling zit. Zal een kwestie worden van uitproberen. Auto staat heel erg laag, staat erg mooi, op glad wegdek ook een genot, maar op heel hoge snelheid komt de auto bijna los op de springschansen voor bijvoorbeeld een viaduct op de rijksweg. Je zou zeggen dat de carrosserie daar niet beter van wordt. Tevens staat er nogal wat camber op de voorwielen. Bochten en bijv rotondes werken verslavend, de auto zoekt alleen nogal op hoge snelheden. Ik kan voorlopig nog wel leven met dit gekozen compromis.
Carrosserie: Zit hier en daar een plekje, deuren, motorkap en kofferklep geen spatje roest. Kriksteunen zijn al vervangen maar men is hier en daar vergeten het plaatje goed door te lassen, dat moet opnieuw. Tevens heeft men het sleepoog uit de wielbak getrokken dus het afwateringsgat is een beetje groot.
Komende maanden wordt de carrosserie aangepakt, bumpers/ sierstrips/achterlichten/reflectorbalk eraf, kunnen die meteen worden bijgewerkt en of vervangen, wielkastverbreders, en zijskirts eraf en interieur met bekleding eruit. (ik denk er sterk over het dashboard dan ook maar mee te nemen ivm het daarin aanwezige loofbos) Dan maar eens even kijken wat we tegen komen. Dit meteen goed aanpakken en daarna goed beschermen dan moet ie er weer even tegen kunnen.
hier nog wat foto's van de basis, zal zoveel mogelijk foto's maken en hier plaatsen.
![Afbeelding](http://i145.photobucket.com/albums/r237/Alfaspeed/054_Ron/100_2175.jpg)
![Afbeelding](http://i145.photobucket.com/albums/r237/Alfaspeed/054_Ron/100_2178.jpg)
![Afbeelding](http://i145.photobucket.com/albums/r237/Alfaspeed/054_Ron/100_2176.jpg)
![Afbeelding](http://i145.photobucket.com/albums/r237/Alfaspeed/054_Ron/100_2177.jpg)