![Evil or Very Mad :evil:](./images/smilies/icon_evil.gif)
![d'oh! #-o](./images/smilies/eusa_doh.gif)
Grtz,fRank
Fietsstuur? Verkeerde voertuig mee voor een puzzelrit?Heul veul Alfaas op weg van Lemmer naar Gaasterland. Van Mito tot Zagato. Zelfs een heuse Sei. Had ik wel eenwillen geven ware het niet dat ik beide handen aan het fietsstuur moest houden vanwege de inhaalactie van de Sei.
![]()
Ze hadden/hebben er maar mooi weer bij hier in het mooie Fryslan.
Ik zie alleen maar een grijs bolletje met een witte streep: soort van inrijverbodsbord ipv je pica content.![]()
Vandaag gespot ALFA 33 met rode motorkap bij de bekende steenfabriek te Azewijn. Butthead reageerde niet op getoeter en gezwaai vanuit mijn grijze QV Giulietta
Ik zie het nu ook, vreemde is dat de foto ook van mijn telefoon verdwenen isIk zie alleen maar een grijs bolletje met een witte streep: soort van inrijverbodsbord ipv je pica content.![]()
apenzaadmetallic (dat flauwe beige)
Grtz,fRank