Nee, ik mag zeker niet klagen qua uitzicht! Voordeel van al die sneeuw is ook dat niet alle vrachtwagens de winkels komen bevoorraden, of dat later doen. Dat scheelt mij weer wat nachtrust.
Wel respect voor die ene gekke Belg die met zijn Lotus Elise(!) in 't centrum door de sneeuw kwam glibberen. Dan ben je wel een bikkel, hoor!
En zo trof ik de 166 aan deze ochtend...12cm sneeuw!
Even naar het zolderraam geklommen voor wat foto's van het uitzicht van thuis:
rechtsom
linksom
Dat is zeker een mooi plekje om te wonen! Zo ongeveer halverwege tussen John Mullins en De Python, gok ik?
Ik ben net terug van een weekendje Maastricht, een bezoek gebracht aan Interclassics/Topmobiel. Ons hotel was vlakbij en ik ben een paar keer door de straat gelopen. Maastricht blijft een van de leukste steden van Nederland.
Groet,
Harrie
Mijn Alfa's:
156 2.5 V6 1998, Spider QV 1988
eerder 2 x 75, 2 x 156, 4 x 164, 2 x Alfa 6, Giulietta, 147, 166
Dankje...
Je zit wel correct qua locatie. John Mullins is op de onderste foto goed te zien (donkere gevel).
Woon liever op deze plek van de stad dan aan de andere kant van de maas (Vrijthof enzo). Is iets rustiger vanwege het feit dat er minder touristen rondlopen. Toch allemaal heerlijke oude gebouwen en gezellig sfeertje.