
Weer wat gezichten bij forumnamen kunnen plaatsen: Dibro, KAS, Koen, Michel, tis een sprint, Ronald, AlfettaOwner en natuurlijk ook een boel bekenden gezien en gesproken.

Geen wonder dat ik naar m'n hoofd grijphoog guru gehalte....
ik was inderdaad samen met Serge, wij zijn samen opgereden ! Ook de rode Spider hoorde bij ons ! Blauwe SW (oude neus) met SCARB stickertje achterop. Was jij diegene die me naar de 156's toe leidde ? Had ik dat geweten, had ik wel even praatje komen maken@ Michel,
Jij bent die gene met het blauwe Alfa shirt?? Kwam jij zaterdag te gelijkertijd met Serge aan in Zandvoort, in die (nieuwe neus geloof ik) 156SW?? Dan was ik degene die jou naar je plek heb gewezen... Realiseerde me later pas dat jij dat eventueel zou kunnen zijn, anders had ik je wel even aangeschoten.
dat oud worden valt mee hoorMooie oliedruk
mooie temperatuur
maar.......3000 RPM ? @@ wordt oud !
(wedden dat ie gaat antwoorden "@@ heeft toch lekker een 2.0 achteras ?)
dat oud worden valt mee hoorMooie oliedruk
mooie temperatuur
maar.......3000 RPM ? @@ wordt oud !
(wedden dat ie gaat antwoorden "@@ heeft toch lekker een 2.0 achteras ?)![]()
, hij schakelde soms ff van 5 naar 3.
@@: 'hij is pas snel zo tegen het rooie aan'......dat klopt dus![]()
dat van die as zou wel eens kunnen kloppen hehehe