Heb zelf de Cinkytoy ingeruild. Ook weer Sporting, maar nu in speciale blauwe kleur (vorige was grijs) en met glazen schuifdak.
Ik zal ook maar eens een keertje foto's maken en met de Alfa erbij uiteraard. Echter niet mijn sterkste punt, maar komt er wel gauw eens van.
Succes met het vinden van de Alfa.
_________________
Mito TB Sport
Cinquecento Sporting
Cinqies zijn inderdaad verrassend leuk. De vriendin van Sander (brolli21) heeft een knalgele Sporting, ook gaaf! Het Cinqie van Aman rij ik stiekem ook wel graag in
"It's a 106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses ..."
Cinqies zijn inderdaad verrassend leuk. De vriendin van Sander (brolli21) heeft een knalgele Sporting, ook gaaf! Het Cinqie van Aman rij ik stiekem ook wel graag in
Sporting Abarth
Lekker pittig autotje,standaard beetje verlaagd,je kan echt serieus de bocht om rammen met zon ding
There is a fine line between Brilliant and Insane
Alfa 75 Imola-TB '92
Fiat 500 1.4 16v sport '08
Audi A4 Avant 1.8t quattro '05
Zo even een foto, niet zo lang terug van dit scheur monster.
Ook ik moet er aan geloven er moet worden geklust.
Meer de hoognodige dingen moeten even worden geregeld.
- banden achter vervangen.
- midden en einddemper vervangen.
Valt allemaal dus reuze mee. Gelukkig is de uitlaat op een gunstige plek lek.
Kom zo wel weer leuke geluiden tegen