Gebruikersavatar
Gerben16V
Junior Member
Junior Member
Berichten: 53
Lid geworden op: wo feb 02, 2005 16:04
Locatie: Zoetermeer

Mijn Alfa verhaal

di nov 26, 2013 00:53

Na al heel wat jaartjes hier rond te kijken, wordt het toch wel eens tijd om mijn Alfa verhaal te delen. Ik ben Gerben en woon in Voorburg. Mijn alfa verhaal begon in november 2004, toen kocht ik in Weesp mijn eerste Alfa 33 1.7 16V. Ik deed het toen al samen met mijn jongere broer. Ik had nog nooit aan een auto gesleuteld op dat moment, en wist nog niet waar ik aan begon :) dit weerhield me niet om aan het alfa avontuur te beginnen.

Afbeelding

Afbeelding


Ik had veel plezier van de 33 maar al snel begaf de koppeling het. Dit heb ik toen door een thuis sleutelaar laten doen. Ik wist toen niet zo goed waar ik moest beginnen. Stapje voor stapje samen met mijn werkplaats handboek ging ik steeds verder mijn technische uitdaging te gemoed. Veren vervangen was de eerste grote klus. Ondertussen had ik wat contact met Gerwin, die was al flink ingewijd op de 33. Kan me nog goed herinneren dat hij een mooie zwarte 33 16V had :)

Na veel plezier met de auto te hebben was het tijd om een squadra chip te gaan plaatsen. Dit moest uiteraard getest worden... Helaas was niet goed op de hoogte van de staat van de motor. Olie had ik wel ververst, en er stond nog geen 100000km op de teller, echter begaven de drijfstanglagers het bij 200km/h in 4e verstelling. Dit tot grote teleurstelling van mij en broertje. inmiddels was de technische uitdaging gegroeid tot wat meer zelfverzekerdheid. En ging ik het project aan om een donor motor te plaatsen. Opzoek naar een motor kwam ik in Utrecht terecht bij iemand die zijn 33 gesloopt had. De motor meegenomen voor het project. Ik had geen beschikking over garage of werkplaats. In 2006 deden we dit nog gewoon op straat bij pa en ma voor de deur :lol: Dit was een gaaf project, en eigenlijk zonder al te veel hulp de klus gewoon gedaan.

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding


Na een week of 2 zat alles weer op zijn plek, en het was starten en lopen. Ik was zo trots als het maar zijn kon 8) Helaas na verloop van tijd begon er een tik in de motor te komen. Ik wist ook weinig van de donor motor af, hij had meer als een ton gelopen meer niet. Maar de tijd vorderde en de motor bleef gewoon lopen, als ze goed warm was liep ze lekker de toeren in. Dus dit is maar zo gebleven. Ondertussen was ik begonnen om het defecte motor blok te gaan repareren. Ik verzamelde nog wat andere onderdelen en motor blokken, en had de weg naar Tuynder goed gevonden.. Blok is redelijk af gekomen, naar nog nooit ingebouwd geweest.

Afbeelding

Afbeelding


Ik kreeg het drukker, en een auto van de zaak was ook mijn dagelijks vervoer geworden. Mijn broertje reed het meeste in de 33 om naar school en werk te gaan. Op een gegeven moment eind 2007 kreeg ik het bericht dat de 33 een fiat panda geprobeerd heeft op te tillen van achteren, ofwel het einde van de 33 was geschreven. De voorkant zat in elkaar en het chassis was aangetast. Dit was het moment om afscheid te gaan nemen van deze 33, alle bruikbare dingen werden er af gehaald en ze ging naar de sloop :cry:

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding


We hadden een leegte, en het was zo gewoon dat er een 33 voor de deur stond. Dus op zoek naar een vervanger, maar in begin 2008 was het aanbod al vele malen lager dan een paar jaar daarvoor. Dus uiteindelijk voor een rode 33 16V die in Delft te koop stond gegaan. Er zat wat werk aan, maar het leek een nette koop. Met de ervaring die we opgedaan hadden, en mijn broertje had ook al professionele sleutel ervaring gingen we het 2e alfa avontuur in. Het gebrek aan sleutel ruimte/stalling en andere zaken deden het niet goed voor de 33. Ze werd gebruikt om mee te rijden, en steeds minder om van te genieten. Ook het sleutelen was beperkt tot een minimum. Dit deed de auto niet goed, technisch was er niks mee aan de hand. Maar de carrosserie begon ziende ogen af te takelen. We moesten een keuze gaan maken, de 33 moest naar de spuiter of...

Ondertussen kwam er nog een 33 16V bij, dit was een zwarte permanent 4x4. Hier hebben we maar kort plezier van gehad, want de motor begaf het snel. Hierna is deze geschorst en in een stalling gezet, in afwachting tot..

Het is een poosje stil geweest, maar toen deed zich een andere uitdaging voor. In juni 2009 konden we een GTV 2.0 V6 Turbo 1996 kopen voor toen nog een redelijke prijs (inmiddels is het om te :cry: ) wat waren we blij. En wat een kick zo'n Turbo.

Afbeelding

Afbeelding


De GTV had wat werk, We konden gelukking af en toe op het werk van mijn broertje sleutelen. Dit gaf ons de mogelijkheid om de hobby wat meer vorm te geven. We bedachten projectjes en pakten dingen aan wat mogelijk was op dat moment.Fase 2 stoelen en stuur waren wel de eerste dingen die we vervingen. Toen kwam toch ook het moment dat de uitlaat aangepakt moest worden. We kozen niet voor een Madeno 2x2 maar het werd uiteindelijk een
custom uitlaat van duitse leverancier.

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding


De volgende grote upgrade was de remmen aan de voorzijde. Deze zijn zoals bekend ondermaats. We hebben gekozen voor de 166 remklauwen variant, dit in combinatie met Brembo schijven en Ferodo blokken. Daarnaast plaatsten we andere schokdempers en veren. Dit was een wereld van verschil, wat een remkracht en handeling maar ook de looks :)

Afbeelding

Afbeelding

Ook de versnellingsbak is aangepakt, diff lagers vervangen en synchromessen vervangen.

Afbeelding

Afbeelding


Er kwam in juni 2010 weer iets op ons pad. De 33 begon toch verder af te takelen, en helaas hadden we de ruimte niet om haar goed aan te pakken. Een 145 QV was in de picture. We moesten er voor naar Friesland, maar dat was de moeite waard. Het was een 1997 model met fase 2 interieur.

Afbeelding

Afbeelding


Na een laatste foto sessie hebben We uiteindelijk afscheid genomen van de 33.

Afbeelding

Afbeelding


Onze hobby aandacht ging volledig naar de 145. Ook hier zijn grote dingen aangepakt. De voor ophanging werd ververst, hoewel de madeno accessoires konden blijven zitten ;) Alles kreeg een grote beurt, de remmerij werd vervangen en klauwen gereviseerd. Ook de motor kreeg de verdiende aandacht, distributie en alles wat daar bij komt kijken werd aangepakt. Het was een prettige auto, maar het miste net wat power..

De GTV kreeg ondertussen een ander setje velgen, deze waren overgenomen van een 916 forumlid. Dit zag er gelijk weer een stuk frisser uit.

Afbeelding

Afbeelding


Eind 2011 hebben we toch besloten dat we gingen kijken naar iets anders. Het moest een 147 GTA gaan worden... :D Maarja welke :roll: Er stond een mat zwarte GTA te koop op Marktplaats. Dit was weer eens wat anders, Misschien minder klassiek maar wel erg bruut. De juiste velgen zaten er onder en ze zat vol met mooie opties, waaronder een Q2 diff, schroefset, 330mm remmerij en 4 pijps einddemper. Dit was het kerstcadeau van 2011 :D

Afbeelding

Afbeelding


De 145 QV werd doorgeschoven naar een familielid, en wij gingen verder met de 147. de GTA kreeg een grote beurt en veel dingen werden aangepakt, een heerlijke hobby auto. We merkte al wel op dat in de aandrijflijn een trilling zat. Als eerst het Q2 differentieel voorzien van nieuwe lagers. Dit elimineerde de axiale speling op de linker aandrijfas. Verder werd wat vliegroest aangepakt (het blijft tenslotte een echte alfa) en kreeg ze een grote beurt en verse distributie.

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding


We kregen inmiddels beschikking over een eigen sleutelruimte. Dit was erg fijn, nu was de belemmering om bepaalde zaken goed aan te pakken verdwenen. ook kon de gestalde 33 P4 zijn nieuwe onderkomen bewonderen.

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding


In de zomer van 2012 zijn we begonnen om de GTV wat verder aan te pakken. Het interieur hemeltje zat helemaal los, een bekende kwaal.

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding


Ook de achterste remmen werden aangepakt, brembo schijven, leidingwerk en gereviseerde klauwen.

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding


Helaas gebeurde er eind september 2012 iets vervelends, ik kreeg een telefoontje dat er iemand met de fiets tegen de GTA was aan gekomen. Omdat dit een mat zwarte folie is, kreeg ik er al een naar gevoel bij. Het bleek een kras over het rechter achterscherm en portier te zijn. Jongetje van 8 reed er langs :s

Afbeelding


We hebben een redelijk gevecht gehad met de verzekering, want ze wilden alleen de lakschade vergoeden en niet de folie. Dit gevecht duurde vervolgens maanden.

We hadden inmiddels net 10000km met de GTV gereden na de laaste klepen stel actie, toch zat er weer een tik in de motor. Na het openen van de kleppendeksel was het al snel duidelijk, een nokvolger was helemaal versleten. Dit was het begin van een flinke operatie.

Afbeelding


Ik was meteen van plan de motor ruimte een frisse look te geven. Dit is allemaal afgelopen winter aangepakt.

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding


Helaas werd de pret gedrukt, de auto zat helemaal in elkaar. Maar ze liep voor geen meter. bij stationair pulseerde het gas richting de 1500 rpm en viel weer terug naar stationair. We hebben zo ongeveer alles uit gewisseld en nagemeten. Niks hielp, de motor bleef slecht lopen.

https://www.youtube.com/watch?v=H0bcd2AxDeU

Dit was een redelijke domper. Bijna als laatste wisselde ik de stationair regelaar uit met een andere, dit bleek het te zijn.. De stationair regelaar stond vast of deed het zo slecht dat de ECU volledig van het pad raakte. De stationair regelaar vervangen, en wat liep ze mooi :)

https://www.youtube.com/watch?v=ibG26l_eNoA

We konden weer heerlijk rijden met de GTV. dat kwam goed uit want de GTA stond nog steeds opzij met de schade. Uiteindelijk moesten we eerst het beschadigde deel laten repareren en opnieuw wrappen. Dit zag er zoals verwacht niet uit. Na veel brieven en telefoontjes kregen we toch een bericht dat we een flink deel vergoed kregen om de auto opnieuw te voorzien van folie. Dus oude folie er vanaf, en kijken wat je er onder aantrof..

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding


We hebben de stoute schoenen aangetrokken en zijn gaan kijken naar een alternatieve kleur. Dit was dus besloten, we gingen de auto een andere kleur geven. Omdat alle folie er toch afging hebben we ook besloten om de auto weer strak te laten maken. De auto is dus naar de schadehersteller geweest, De voorbumper was door eerdere vermoedelijke schade lelijk gerepareerd. Hier is een nieuwe voor gekomen.

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding


De kleur is geannodiseerd mat rood metalic geworden. Dit is kleur die het dichtst bij de kleur van de Alfa 4C tijdens haar introductie kwam.

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding


De werkelijke kleur is moeilijk op foto vast te liggen, maar dit veranderd van lichtinval en wat voor soort licht.

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding


Ondertussen zijn we met de GTV op de rollerbank geweest, het resultaat was aan de ene kant teleurstellend. Maar aan de andere kant is de auto ook al 16 jaar oud. De squadra chip zorgt er voor dat er toch nog wat pit in zit. Hiervoor wordt een plan gemaakt om deze waarden wat op te peppen..

Afbeelding

Afbeelding


Omdat we voor de GTA al een tijdje wat modificaties op de plank hadden liggen was het afgelopen oktober tijd om de volgende grote stap te maken. We hadden andere uitlaatspruitstukken (GTV 3.0 24V) en equal length frontpipes liggen om te monteren. Daarnaast wou ik een andere versnellingsbak plaatsen met iets kortere verhoudingen (156 2.5 V6) tezamen met een verse koppeling. De startmotor en dynamo zijn gereviseerd.

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding


Uitlaatspruitstuk gemonteerd

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding


Ook aan de ophanging moest gesleuteld worden, andere draagarmen en een camber correctie kit zijn gemonteerd. De aandrijfas links voor had toch ook al zijn beste tijd gehad. Dit was in het begin al duidelijk, nadat we de andere problemen al verholpen hadden. Deze dus vervangen voor een nieuwe.

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding


Vers gekleurde remklauwen voor en achter, deze eerst gestraald. Achter waren de wiellagers slecht aan het worden, deze uit voorzorg maar vervangen.

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding


We hadden ook nog koelwater lekkage op het verdeelblok van de thermostaat. De rubberen ringen van de buizen waren vergaan. Ook een waterslang was beschadigd en stond bol. Deze dus ook maar gelijk vervangen.

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding


Omdat ik de smaak te pakken had gekregen bij de GTV door de motor ruimte wat op te knappen, kon ik het ook niet laten bij de GTA. Al het aluminium en ijzer gestaald en behandeld. Ook de injectoren ultrasoon gereinigd en voorzien van verse o-ringen en zeefjes.

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding


Het luchtinlaat traject is iets aangepast d.m.v. een BMC-CDA te plaasten. De kunststof inlaatbuis had ik al verwisseld voor een RVS exemplaar. Gelijk een versie LMM geplaatst.

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding


In een verse set koplampen een Xenon projector lens ingebouwd. Voor het eerst heeft er iets in mijn oven gezeten waar ik niet van kon eten :P

Afbeelding

Afbeelding


Uiteindelijk kon de bumper terug geplaatst worden, en was het tijd om de opnieuw gecoate toora's te plaatsen.

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding


Ze is even buiten geweest, maar er zijn nog wat zaken die afgemaakt moeten worden. Ik hoop dat ze snel klaar is voor een test ritje :D

Afbeelding

Afbeelding


Dat is ook maar goed ook, afgelopen weekend geconstateerd dat de waterpomp van de GTV lekkage vertoond.. Dat is snel, deze zit er nog geen jaar op :(

Dit is even in vogelvlucht onze hobby van de afgelopen jaren, en ik hoop er voorlopig nog geen afscheid van te nemen.

Gr. Gerben
Alfa Romeo GTV 2.0 V6 TB
Alfa Romeo 147 GTA
Alfa Romeo Giulietta 1.4 MA TcT

Ex. Alfa Romeo 33 1.7 16v QV
Ex. Alfa Romeo 145 2.0 16v QV
Ex. Alfa Romeo Sprint 1.7 16V
Ex. Alfa Romeo 156 SW 1.8 TS
Ex. Alfa Romeo 33 1.7 16V P4
Ex. Alfa Romeo Giulia 2.2JTD

Gebruikersavatar
Marley164
Guru Triplo
Guru Triplo
Berichten: 3655
Lid geworden op: do feb 10, 2005 12:35
Locatie: Enschede

RE: Mijn Alfa verhaal

di nov 26, 2013 06:50

Welkom hier, en een indrukwekkend rijtje Alfa's hebben jullie al gehad en hebben jullie nog steeds 8) 8)
Na: 2 x Alfa 33 , 1 x Alfa 75 , 1 x Alfa 155 , 1 x Alfetta QO , 1 x Alfa 156 en 18 x een Alfa 164... #-o
Nu: Even Alfa loos...

Gebruikersavatar
__1337__
Full Member
Full Member
Berichten: 293
Lid geworden op: ma dec 19, 2011 13:48

RE: Mijn Alfa verhaal

di nov 26, 2013 07:49

Welkom hier Gerben, leuk om je hele historie eens terug te lezen. Ik ken natuurlijk alleen het gedeelte van de 916 :)

Gebruikersavatar
Brul(tm)
Guru Triplo
Guru Triplo
Berichten: 3037
Lid geworden op: ma feb 06, 2006 19:46
Locatie: Bourgondistan

RE: Mijn Alfa verhaal

di nov 26, 2013 09:07

Welkom.

Dit zijn de betere introductie verhalen :lol: :lol:
Alfa Brera Skywindow 2.2 JTS
Alfa 147 1.6 16V TS
Alfa 155 Q4
Seat Leon fr

Gebruikersavatar
Dinky Boy
Miniaturista
Berichten: 12111
Lid geworden op: ma dec 27, 2004 00:01
Locatie: Groningen
Contacteer: Website

RE: Mijn Alfa verhaal

di nov 26, 2013 09:21

Leuk om te lezen :thumbs:

Ik heb het niet zo op matte lak, maar deze mat rode GTA vind ik toch wel zeer geslaagd.

Gebruikersavatar
Adriano33
Guru Duplice
Guru Duplice
Berichten: 2293
Lid geworden op: ma dec 27, 2004 00:08
Locatie: Oude Pekela

RE: Mijn Alfa verhaal

di nov 26, 2013 10:00

Van harte welkom en een zeer leuke Alfa historie.

En eh..... P4 geschorst?
Deze moet natuurlijk wel even in het 33 register worden opgenomen hé. :mrgreen:

En die mat rode kleur staat de GTA goed moet ik zeggen, en dat zeg ik eigenlijk niet zo snel over matte lak.
Mijn complimenten! :wink:
Registerleider Squadra33 / Registro Trentatre.

Nero Alfa 33 1.7ie 16v QV - 1994.
Grigio Stromboli Alfa GT 2.0 JTS Selespeed Distinctive - 2004.

Gebruikersavatar
mark156
Advanced Member
Advanced Member
Berichten: 524
Lid geworden op: ma apr 28, 2008 21:34

RE: Mijn Alfa verhaal

di nov 26, 2013 10:36

Mooi, die mat geanodiseerde folie, accentueert de lijnen en de welvingen van de GTA heel erg goed, veel beter dan het matzwart.. 'k had zelf misschien een iets rodere tint genomen, maar smaken verschillen nu eenmaal, tóch? Ze hebben de folie trouwens ook wel erg mooi in de deurstijlen verwerkt, 'k wist niet dat dat zó kon! De velgen van die 33 vind ik ook wel erg gaaf, leuke variatie op de obligate Ronals! :thumbs:
Vróegàh;
Alfa 156 1.8TS Cosmo Blue Metallic 1999
Alfa 75 1.8Turbo IE Rosso 1986
Nu;
Alfa 33 1.4IE Blue Lord 1992 (''Tante Trees'')


Life is too short to drive boring cars 8)

Gebruikersavatar
alfaqv75
Guru Quintuplo
Guru Quintuplo
Berichten: 7446
Lid geworden op: ma jun 13, 2005 17:31
Locatie: Bleiswijk

RE: Mijn Alfa verhaal

di nov 26, 2013 12:37

Leuk verhaal Gerben, grappig om in jouw voorstelverhaal een compliment te krijgen... :P
33 type 2 16V carbs & Delta EVO

Historie: Spider QV ‘87, 33 1.4, 147GTA, 156 2ltr, 75 America, 33 16V, 155 2ltr 16V sport, Giulia Squadra Bianca, 75 QV, 33 imola, 75 ts, 33 1.5, 75 ts, 33 16V QV S, 33 16V QV, 33 16V, 33 1.7 8V, 33 1.3S

Gebruikersavatar
Gerben16V
Junior Member
Junior Member
Berichten: 53
Lid geworden op: wo feb 02, 2005 16:04
Locatie: Zoetermeer

Re: RE: Mijn Alfa verhaal

zo dec 01, 2013 18:56

Mooi, die mat geanodiseerde folie, accentueert de lijnen en de welvingen van de GTA heel erg goed, veel beter dan het matzwart.. 'k had zelf misschien een iets rodere tint genomen, maar smaken verschillen nu eenmaal, tóch? Ze hebben de folie trouwens ook wel erg mooi in de deurstijlen verwerkt, 'k wist niet dat dat zó kon! De velgen van die 33 vind ik ook wel erg gaaf, leuke variatie op de obligate Ronals! :thumbs:
bedankt, Inderdaad de lijnen van de auto worden goed benadrukt. Mat zwart vond ik persoonlijk ook niet slecht, had iets monsterlijks

Afbeelding

Afbeelding



Ja Gerwin, toen ik er over na dacht was jij de eerste die ik van het Forum sprak. Ook de reflectorbalk die ik van je kocht was het eerste alfa onderdeel :) (btw jij hebt ook een droom project!)

Iedereen bedankt voor de leuke reacties!
Alfa Romeo GTV 2.0 V6 TB
Alfa Romeo 147 GTA
Alfa Romeo Giulietta 1.4 MA TcT

Ex. Alfa Romeo 33 1.7 16v QV
Ex. Alfa Romeo 145 2.0 16v QV
Ex. Alfa Romeo Sprint 1.7 16V
Ex. Alfa Romeo 156 SW 1.8 TS
Ex. Alfa Romeo 33 1.7 16V P4
Ex. Alfa Romeo Giulia 2.2JTD

Gebruikersavatar
Sergio
Guru Triplo
Guru Triplo
Berichten: 3963
Lid geworden op: do jan 06, 2005 08:55
Locatie: Balen (B)

RE: Mijn Alfa verhaal

zo dec 01, 2013 21:23

Leuk verhaal. Ben jij monteur bij een bekende Alfa-specialist? Had van een monteur met een origineel Nederlandse P4 gehoord, 1+1 is 2....
La meccanica delle emozioni
'79 Spider 2000 Veloce
'88 33 1.7 QV
'93 33 1.7 iE S 16v SW Q4
33 SW corsa

Gebruikersavatar
fly-by
Member
Member
Berichten: 187
Lid geworden op: di jun 22, 2010 17:44
Locatie: Waregem (BE)

RE: Mijn Alfa verhaal

wo dec 04, 2013 16:03

Je lijkt me verdraaid handig met je alfa's :D

Mooi kleur van de folie en mooie afwerking aan de binnenkant van de deuren en zo.

Leuk verhaal, laat de volgende update maar komen.
gelieve niet op mijn bella te zeveren!

Gebruikersavatar
Alfa-talia
Full Member
Full Member
Berichten: 253
Lid geworden op: do jul 29, 2010 19:29
Locatie: Enschede

RE: Mijn Alfa verhaal

wo dec 04, 2013 18:42

Leuk verhaal super mede Alfist :wink:
Doornbos Jr. - 'International'' Alfa Romeo 75 register

Volvo v70 2.4 "01
Alfa Romeo giulia 1.6 "76
Alfa Romeo Alfetta gtv 2000 "81

Ex: AR 33's / AR 145 / AR 75's TS/ AR 155's / AR 156's / AR 166's / Non BMW 318i E46.

Gebruikersavatar
jan-willem
Advanced Member
Advanced Member
Berichten: 507
Lid geworden op: vr jan 30, 2009 16:45
Contacteer: Website

RE: Mijn Alfa verhaal

wo dec 04, 2013 18:54

Leuk een dergelijk verhaal………misschien moet ik mijn 25 jaar alfa-ervaring ook eens gaan schrijven…. :wink:

JW 8)

Gebruikersavatar
mark156
Advanced Member
Advanced Member
Berichten: 524
Lid geworden op: ma apr 28, 2008 21:34

RE: Mijn Alfa verhaal

do dec 05, 2013 10:25

Néé joh! Matzwart is voor LELIJKE Audi's.. :jumping: Geintje hoor.. matzwart vind ik ook wel vet, ben zelf helemaal weg van dat 75-monstergeval van wijlen Bob v/d Sluis.. =P~
Vróegàh;
Alfa 156 1.8TS Cosmo Blue Metallic 1999
Alfa 75 1.8Turbo IE Rosso 1986
Nu;
Alfa 33 1.4IE Blue Lord 1992 (''Tante Trees'')


Life is too short to drive boring cars 8)

Terug naar “Het Forum Café”