dat kan
Maar dat busje waar dat boutje inzit kan een beetje uitgelubberd zijn of er zit teveel speling bij de schakel knietjes ( gewrichtjes) bij je bak.
Op de bak zitten div. busjes en kogeltjes, maar die witte kleine 'hoedjes' zijn vaak wat te dun geworden. Of nieuwe bestellen, of opvullen et een ringetje/ ringetjes.

Dit is zowat het enigst punt, waar bijv. een halve mm speling een speiing op de pook van het 10 voudige tot gevolg heeft!
Ik hoor vaak die verhalen over dat busje onder de pook, maar die heb ik nog nooit moeten vervangen, wel eens moeten aandraaien.

Die hoedjes achterop heb ik al bij twee auto's aangevuld met de juiste dikte (erg dun) ringetjes. Een wereld van verschil!
(Oh ja, je kunt er redelijk goed bij en hoeft verder niets los te halen dan dat ene boutje dat daar doorheen zit.)
Dus samengevat: kijk eens naar de bus/ boutje onder de pook, zoals eerder aangegeven en ook bij de aansluiting van pook op gewrichten op de bak. En zorg dat je wat geschikte ringetjes bij de hand hebt.
